בית הספר למדריכי תרגילי מוח ®Brain Gym

בית הספר למדריכי תרגילי מוח ®Brain Gym

בהנהלת זאב בולגר

מטרת בית הספר

בעידן המודרני, בו כל פרט דואג לרווחתו האישית, התעורר צורך השעה לספק עבודה אחראית כדי שאנשים רבים ככל האפשר ייהנו מהתפתחות אישית והגשמת חלומותיהם – הייעוד והפוטנציאל שלהם.

השאלה המתבקשת, מה יצא לי מי זה?

ובכן, הנושא מיועד לרציניים הרוצים לעזור לעצמם ולאחרים לחיות חיים מוצלחים ומיטיבים!

אנו מחפשים מועמדים בעלי חזון, אופקים רחבים, אומץ, יוזמה, נאמנות, אמינות ומעוף. אנשים הרוצים את התרגשות הבנייה של מקצוע חדשי חסית  בארץ אךהמוכר בעולם כבר עשרות שנים.

במהלך שנה שלמה (304 שעות אקדמיות) ילמדו את התלמידים צוות מומחים מקצועי בכיר של מדריכים מוסמכים ומנוסים בשיטת תרגילי מוח Brain Gym ®. החזון שלנו ומטרת בית הספר היא ללמד ולהסמיך אנשים רבים לעבוד כמדריכים בכל רחבי הארץ, כך שכל משפחה ובית בישראל יוכלו ליהנות משירותי מדריך תרגילי מוח ® BRAIN GYM מוסמך ומאומן.

רמה בסיסית

כל Brain Gym® בפוטנציאל:

תרגילי מוח – איזון לפעילות בחיי היומיום לימוד שימת לב ופיתוח האינטואיציה, יכולות מולדות ונרכשות, 26 תנועות תרגילי מוח, תהליך האיזון, רב גוניות המטרות והפתרונות בשלושה מימדי האינטליגנציה, כך שכל כלי מתאים כפתרון לאתגרים.

עיקרון "השלם יותר מסך כל חלקיו"

רמה ביניים

מעגלי ראייה – דרך 8 מעגלי התפתחות בסיסיים מתנסים במשחק; משיגים באמצעות איזונים ו- 34 תרגילי ראייה נוספים לתרגילי מוח, אינטגרציה של הרפלקסים המולדים, פיתוח ראייה פנימית וחיצונית, חידוד וחיזוק כל החושים.

ארגון אופטימאלי למוח – ארגון חושי מודע, אינטגרציה עבודת צוות מתואמת ושליטה בכל החושים ויכולות הביטוי ובתבניות פעולה על פי בחירת האדם.

מעגלי חיים – שלבי התפתחות האדם והשלמת החסר לו בחירת מטרות מתאימות ופיתוח שימת לב מתקדמת. אנטומיה ופיזיולוגיה אנרגטיות של תפקודי האדם. לימוד על ואפשרויות השימוש בשפע מ- 4 ממלכות הטבע.

רמה מתקדמת

7 מימדי האינטליגנציה לעומק – חשיבות מתן דוגמה בחינוך, התעמקות ברוח Brain Gym®, אתיקה מקצועית, קשר אישי וטוהר המידות ומקצועיות המדריך הפרטני; תפריטי עבודה עשירים ב- 4 ממלכות Brain Gym®. איזון מורחב בעבודה לעומק עם אופציה לאיזון בתוך איזון.

רמת עבודת החונכות

סטאז' (התמחות) – העשרת המדריכים בתוכן ובטכניקות בעת העבודה בזמן אמת לעיני המדריך החונך. הדרכה ספציפית להמשך התפתחותו האישית ולהתקדמותו בהנחיית BRAIN GYMשל המדריכים הצעירים.

פרספקטיבה

לתלמידים המסיימים בהצלחה והמעוניינים להתפתח ולהתקדם בתחום, קיימות האפשרויות הבאות:

– ייעוץ, ליווי ותמיכה מקצועית ושוטפת במהלך עבודתם מצוות המורים.

– כנסים והשתלמויות מקצועיות בארץ ובעולם

– לימודים מתקדמים להדרכת סדנאות המשך מרמת ביניים.

צוות המורים

חברי הצוות הם מומחים מובילים בשטחם. בלימודים המתקדמים יצרו מצגות מונפשות כעזרים בהדרכה, וכן תרגמו והוציאו לאור את כל ספרי הלימוד של Brain Gym ® בעברית.

זאב בולגר

תלמיד אישי של דר' פול דניסון, חבר משנת 1987 בקרן הבינלאומית של Brain Gym והצטרף ב-1989 כחבר מן המניין בפקולטה הבינלאומית. זאב ייסד בשותפות עם כרמלה את הפקולטה הישראלית של Brain Gym והסמיך עשרות מדריכים. האחריות המיוחדת של זאב היא פיתוח תהליכי עבודה ותוכניות לימודים.

כרמלה בולגר

תלמידה אישית של דר' פול דניסון ושל זאב. היא מנוסה בהעברת כל מגוון הסדנאות, שותפה ביסוד הפקולטה הישראלית של BG. שותפה של זאב בעבודות פיתוח. באחריותה הספציפית הם כל נושאי הארגון, הספרות המקצועית ותרגומים לעברית.

יונית שינטל

תלמידתם האישית של כרמלה בולגר וזאב בולגר וכן של דר' פול דניסון. מדריכה מנוסה ומועמדת לחברות בפקולטה הישראלית של Brain Gym. אחריותה הספציפית בניהול קשרי לקוחות וניהול השיווק. עובדת בשותפות עם זאב וכרמלה בפיתוח השיטה, תרגום ועריכת חומרים/תכנים מקצועיים.