מועמדים לפקולטה הישראלית

מועמדים לפקולטה הישראלית

בכנס מדריכי תרגילי מוח האחרון שהתקיים בנובמבר 2007, הפקולטה הישראלית הודיעה שיונית שינטל ואמנון רייס נבחרו כמועמדים להצטרף לפקולטה. לאחר שיסיימו את הכשרתם, יצטרפו כחברים מלאים. יונית ואמנון פועלים נמרצות לקדם את תרגילי מוח בארץ במוסדות חינוך וגופים מקצועיים.

על המועמדים

יונית שינטל

יונית הגיעה לתרגילי מוח מתוך הרצון להביא לידי ביטוי טוב יותר את היכולות והכישורים שלה ושל ילדיה.

באוגוסט 2007 השתתפה במפגש הבינלאומי השנתי של Brain Gym באוטווה, קנדה. במסגרת המפגש למדה אצל דר' פול דניסון את המודל החדש של סדנת תרגילי מוח ואף לקחה חלק פעיל בתרגום ספר ההדרכה לעברית. כמו-כן, במפגש הוכשרה אצל גב' גייל דניסון להיות מדריכה לאמנות המשחק בשרבוט כפול. במרץ 2008 השתתפה פעם נוספת בקורס מדריכים לתרגילי מוח בטורונטו, קנדה והוסמכה על-ידי מייסד השיטה דר' פול דניסון. במאי 2008 השתתפה יונית בקורס ראיה יצירתית ושבעה מימדים לעומק עם המאסטר – את הקורסים העביר דר' פול דניסון בדמה, גרמניה.

מאז שנת 2000 יונית לומדת ומשתתפת פעילה בפעילויות של הקרן לקינסיולוגיה חינוכית בישראל ועובדת איתם בשיתוף פעולה הדוק עם חברי הפקולטה בין השאר גם על פיתוח של חומרים חדשים בתחום. יונית עורכת במשותף עם אמנון רייס, מדריך מוסמך, את עלון מדריכי תרגילי מוח ® Brain Gym היוצא פעמיים בשנה.

יונית מעבירה סדנאות והרצאות לקהל הרחב, לילדים, מבוגרים וקשישים במגוון של נושאים בתרגילי מוח ® Brain Gym. יונית גם מעבירה השתלמויות למורים לחינוך גופני ברחבי הארץ.

יונית מאמינה בשיטה והחזון שלה הוא לקרב את השיטה לקהלים רחבים על מנת שייהנו ממנה וישפרו את איכות חייהם.

בקרו באתר של יונית: www.braingym4me.com

אמנון רייס

אמנון בעל תואר שני (MSc.) ותעודת הוראה במדעי החיים (ביולוגיה). במהלך 20 השנים האחרונות עסק במגוון תחומים: מנהל מחלקת החינוך במצפה רמון, מנהל תפעול בחברת הי-טק ושירות בצבא קבע ביחידה מיוחדת ממנה השתחרר בדרגת סגן אלוף.

אמנון מעביר סדנאות בתרגילי מוח במכללת וינגייט.

החזון של אמנון הוא:

בקרו באתר של אמנון: www.braingym.co.il